www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Експеримент


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Експеримент
Astronomer
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 196
Участник # 784
Дата на регистрация: 28-January 07



Искам да Ви попитам дали имате представа за следното нещо. Има ли вариант, при който докато съм в състояние на медитация, хипноза или нещо подобно, в смисъл мозъкът да ми е в активно състояние и да е много по-възприемчив, т.е. да е не много ниски вълни (с ниска честота) и ако по време на това си пусна някакъв диск с лекции, които да се четат, след като дойда в нормално състояние, с по-висока честота на мозъчните вълни, ще мога ли до голяма степен да кажа това, което съм чул или поне ако ми зададат някакъв въпрос, дали ще мога да се сетя "интуитивно" за отговора, който съм чул по-рано?
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Знанието идва отвътре, не отвън, отвън идва информация, която по какъвто и начин да назубриш - фин или механичен, няма да доведе до промяна на съзнанието. При получаването на информация отвън и приемането й като знание вътре, има една опастност, да се затлачиш така, че когато дойде истинското просветление, умът ти да започне да се съмнява в истинността му и ти да пропуснеш потока на лъчистата му сила.
PMEmail Poster
Top
Владимир
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 63
Участник # 1 066
Дата на регистрация: 31-July 07



Астрономер, ти да не си студент? Само по тоя начин не бях се сетил още да ги лъжем дъртите професуря.
Та ако си студент, те разбирам, че колкото по-бързо си вземеш изпита( в смисъл да не се налага да ходиш на поправкии др.), толкова по-малко ще се занимаваш с глупости. Поне в доста специалности и при мен е така. Пък туй промяна на съзнанието по университетите не го знаем много какво е.

Поздрави! smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Владо, аз пък не мога да разбера на теб защо ти е да лъжеш някой, за мен това си е чиста загуба на време и енергия. Ти с това ли ще се смяташ да се занимаваш занапред?
Поздрави от мен.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020